One Direction on Ryan Seacrest - Interview - 19/3/2012

19. března 2012 v 17:32 | posted by Lens |  Interviews
Mimotoho se kluci dneska objevily i ve světoznámé rádiové show Ryana Seacresta! :) Nahrála sem vám 10-ti minutový rozhovor a přeložila, vám pár otázek :)

Jsou kluci z One Direction volný?
K radosti Directioners, Harry všude informuje, "Tři z nás jsou volný. Liam a Louis mají přítelkyně, ale pro účel tohoto rozhovoru nemají! "

Dal vám Simon Cowell nějakou radu?
"Dal nám jednu z nejlepších rad. řekl: "Měli by jste být kapela, jakou chcete být," což bylo pro nás skvělé , protože do budoucna jsme chtěli být jako kapela a být jen sami sebou, a ne typ, který "vyrábí" chlapecké skupiny ... my chtěli svou vlastní věc, "řekl Louis

na téma "What Makes You Beautiful":
Zayn pamatuje "minutu jsme dělali tuto píseň ... a byli jsme jako," To je naše věc. To je naše píseň. To je náš zvuk. "Věděli jsme, rovnou, protože to bylo úplně jiné než co jsme do té doby slyšeli. Nikdy jsme neslyšeli skladby jako byla tato, a bylo to jako... "Tohle je směr," omluvte mé slovní hříčky, hodláme do toho jít."

One Direction možná bude mít svůj vlastní televizní pořad.

"Když vyšlo demo pro 'What Makes You Beautiful,' okamžitě jsme měli dobrý pocit o tom, ale nikdo z nás to opravdu nevěděl. To bylo jen stanovisko. Vlastně, když jsme slyšeli většinu z dema tak se nám všem líbilo, protože jsme byli 'Opilý' z nahrávání. Nikdy jsme to nevěděli, až dokud jsme to neslyšeli v premiéře v Rádiu 1, posadili jsme se a poslouchaly. Protože do té doby ... Když jsme nahráli album jsme byli hodně zatíženi časem, a skutečně to chvíli trvalo, vlastně poslouchat to jako píseň jako označení něčeho, co jsme nahráli, "říká Louis.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I'm fan...

xxx
karaoketexty.cz