Harry and Sarah-Louise Colivet?

13. dubna 2012 v 20:59 | posted by Lens |  News & Gossip
One Direction si možná právě "žijí" v Austrálii, ale je tu jedno děvče, které chybí Harrymu Stylesovi více než kdokoliv jiný. Jeho nová přítelkyně. A je to další starší žena.
Pravděpodobně fotografka Sarah-Louise Colivet (24) líbala Harryho, zatímco byl ve Státech. Byli tam velmi zaneprázdnění prací, takže se divíme, jak si našel čas, ale předpokládáme, že na lásku je vždy čas.
Máma Sarah-Louise, Jacinta, odhalila jejich vztah Irish Sun. Řekla jim: "Je to pravda, navázala s ním přátelství. Zazvonila a řekla, že byl půvabný, zábavný a opravdu pěkný kluk."
"Nemyslím si, že si uvědomuje, jak po něm dívky v současnosti divočí."
"Teď jel do Austrálie, ale určitě zůstali v kontaktu."

Můj názor: Ehm. Opravdu už nemám tušení co si o tom myslet. Jeden týden a už hned 2 přítelkyně. Nemyslím si že je to opravdu pravda. Noviny si dokáží všechno vymyslet. Uvidíme časem. Harry totiž teď bude hodně často v USA, takže když to bude pravda, tak si toho určitě všimneme ;) Jak říkám - uvidíme, já teď už vlastně nevěřím ničemu :D zachvilku ho dají dohromady se Susan Boyle (smějte se, ale oni toho jsou vážně schopní :D) a to mě už naprosto zabije :D Hlavně jak nám sliboval že nebude chodit se staršími ženami :D sliby chyby :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I'm fan...

xxx
karaoketexty.cz