Prosinec 2012

HAPPY NEW YEAR 2013! <3

31. prosince 2012 v 21:09 | posted by Lens |  Messages by admin
I know, I know, I never be perfect, I know, I know, but I'm gonna work it...

HAPPY NEW YEAR, everyone! :)
2013.<3
Rok 2012 nám uplynul a je tady rok nový. Pro někoho to byl dobrý rok, pro někoho méně, ale každý si z něj odnesl to své. Chtěla bych tady všem popřát hodně štěstí do roku nového. Co víc si přát? :) ♥

k tomu vám sem dávám úžasné video, od jedné ČESKÉ Directionerky, která na tom musela strávit hodně času a použila na něj více než 1000 snímků <33 :)

Diary #33 | Life.

29. prosince 2012 v 18:39 | posted by Lens |  Diary
tumblr_mdc6j651Os1rrf5tlo5_500.gif (500×150)
mistake in metrix...tududu!
first question? Jak jste prožily Vánoční svátky? - Já? - Skvěle *mmm* s mými honeys ♥ Ve čtvrtek jsem s nimi byla v Brně a konečně viděla Evičku :') aw, ona je ještě větší magor, než se zdá! *nechápavý výraz* Bych ráda věděla, co bude vyvádět Lízinka, až mě uvidí, asi úplně zmagoří a nebude jen načichaná :D *to já ne - nevinný výraz* a Verunká :') chápete to? Viděla jsem se s ní už po 3 za poslední 3 měsíce :')) aw, naše plány se začínají plnit ♥ jen potřebujeme realizaci :) Věřte, že tohle je mnohem lepší, než si povídat přes Skype nebo twitter, tohle je opravdový život, ne snění :)) Třeba zrovna teď se hádají, kdo je magor číslo jedna a kdo číslo dva -_- MY LIFE IS GOOD, almost *cool*
second question? - I DON'T KNOW? - Co plánujete na poslední den v roce, když jsme ten konec světa tak krásně přežily?:D Ach, víte co? Jestli přežiju i ten další rok, ve zdraví, ikdyž o tom pochybuju, tak to příště oslavím někde daleko!:D Nemůžu uvěřit tomu, že mi bude 18!:O Ještě si pamatuju, jak jsem si hrála s kytičkama a dávala jim jména :O Ne a nebyla jsem divná *cool* a teď? Páni, teď už všechno beru mnohem vážněji, a začínám přemýšlet nad hodně věcma. Před rokem jsem měla úplně jiný život a nemůžu uvěřit, že tohle je realita. Prostě jsem ráda, že všechno co teď mám, za úžasný lidi okolo mě, a za ty další, které bych nejraději postupně nastrkala do kanálu. Snít budu stále, ale některé sny se prostě neplní, uvidíme, jak to všechno dopadne :) Nejraději o tom píšu, ale strašně se toho bojím. Jsem snílek-realista a v mém případě je tohle vražedná kombinace, že třeba někdy i půlku noci probrečím nad realitou, ale naštěstí mě uklidní fakt, že se všechno může změnit a sny se splní. Good night. xx.
EDIT: 31.12.2012 [00:15]
znovu zdravím, jen bych se chtěla omluvit za mou aktivitu, která není v celém měsíci nějak velká. Popravdě, docela se mi mění nálada, a prostě ani novinky nejsou, a ty co jsou, na ty víte co...dlabu. Nemyslím tím fotky, ale jiné věci, které si zajisté dokážete zjistit sami třeba na tom proklatém Facebooku, který nám byl čert dlužen. Opravdu bych to měla komentovat? Já myslím, že ne.
Ale dnes ještě určitě napíšu, možná odpoledne, navečer. Pokud máte volnou chvilku, můžete se podívat na mé povídky, jelikož na té stránce, dá se říct trávím skoro všechen čas na internetu. Možná i vám to prospěje, zabývat se něčím jiným než hnusnou realitou.
budu ráda za jakýkoliv názor :)

Southport and Manchester - 26/12/2012

28. prosince 2012 v 14:09 | posted by Lens
Harry předevčírem v Southportu, kde si byl spolu s Gemm a jejím přítelem Liamem zahrát bowling. Plus jedna fotka ze stejného dne, kdy byl v Manchesteru (9 fotka).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

NEWS #44

28. prosince 2012 v 13:39 | posted by Lens |  News & Gossip
• Gemma, dokonce i Ed Sheeran potvrdily konec Harryho a Taylor - pokud spolu chodily, rozešli se v neděli. (Taylor dle některých drbů si už dokonce našla někoho jiného) #NEMUSÍBÝTPRAVDA
• Harry byl předevčírem s Gemmou a jejím přítelem Liamem na bowlingu.

Gallery Updates » Holmes Chapel - 24 & 25/12/2012

26. prosince 2012 v 18:09 | posted by Lens
Objevily se nové fotky ze štědrého dne a ze včerejška z HC, Harryho s kamarády :) vše naleznete v galerii!:) Ta první fotka - like a boss 8))) nechci se chlubit, ale to umím taky :P pff..:D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Holmes Chapel - 24 & 25/12/2012

25. prosince 2012 v 18:49 | posted by Lens
Harry 24 a 25.12 v Holmes Chapel s přáteli :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Merry Christmas from ONE DIRECTION!

25. prosince 2012 v 14:06 | posted by Lens |  Messages
Kluci přejí krásné Vánoce :))

Happy Birthday Louis!♥

24. prosince 2012 v 21:59 | posted by Lens |  Messages by admin
tumblr_mfjp9yedBI1rujt6qo6_250.gif (245×165) tumblr_mfjp9yedBI1rujt6qo1_250.gif (245×165)
Mimo toho, že jsou dnes Vánoce, se přesně před 21 lety (ale neříkejte mu to :O) narodil jedinečný, úžasný, vždy mladý, vtipný, náš, Boo Bear! :')♥ Tímto bych mu chtěla popřát vše nejlepší k narozeninám (stalkerovala jsem již včera po 12 hodině v noci, nebojte - that's me!) a tímto bych mu chtěla, alespoň prostřednictvím svého blogu poděkovat za všechno, za to, že mi kdykoliv dokáže zvednout náladu, ačkoliv bych nejraději odpálila svět, že mi dokáže vytvořit úsměv, za to, jak dokonalý je, jak se chová, jak zpívá, jeho pohledy, jeho všechno ♥ za to, že mě zachránil s dalšími čtyřmi dokonalými kluky. ♥ Za Eleanor, jelikož lepší dívku si najít nemohl ♥ :)

ZA NĚJ ♥ THANK YOU :')
btw, MERRY CHRISTMAS, EVERYONE! ♥

tumblr_mfjp9yedBI1rujt6qo3_250.gif (245×165) tumblr_mfjp9yedBI1rujt6qo8_250.gif (245×165)

At the Heathrow Airport - 24/12/2012

24. prosince 2012 v 21:29 | posted by Lens |  Candids - 2012
Jsou Vánoce a kohopak dnes nevidíme na Heathrow v Londýně? Ano, správně Harryho!:) Harry je v UK už od soboty, ale pobýval v Manchesteru (sobota) a včera byl viděn v Loughborough v Leicestershire (UK), a pravděpodobně jel domů a dnes v Londýně. Můžete si všimnout zraněné brady, jelikož byl s Taylor a jejím bratrem v Utahu lyžovat, ale kdo ví co se stalo, jelikož - proč by padal na obličej a měl tam jen náplast? Ostatně, nevíme co je pod tím límcem. Všichni kluci se uvidí až na nový rok :) Určitě, doufám, se vrátí do HC, jelikož jak víte, tak u nich jsou Vánoce ráno 25 :) aw, všimli jste si taky toho malého strniště? :O♥ btw, jak dopadli Vánoce? :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

KONTROLA AFFS >> Výsledky.

23. prosince 2012 v 21:59 | posted by Lens

10 dní. Přesně tak dlouho tady byla kontrola a většina z vás se do ní zapsalo. Ale najdou se i vyjímky, tudíž jsem to malinko pročistila a touto chvíli mohu říct, že oficiálně nespřáteluji. Nemám čas na tolik blogů, ačkoliv je obíhám párkrát do týdne jen, ale i tak. Mám i jiné zájmy a hlavně školu, na kterou poslední dobou docela dlabu, což se taky odráží na mých známkách. (Haha, víte že tohle pololetí je to se známkami po celé čr nejhorší za posledních 10 let?) Ale já nikdy chytrá nebyla, sorry, ale nějaké bullshity, co jsme se neučily ani na zš, se budeme učit na učilišti? Pff, se*e na to teplý ježek. (Sorry, jsem ovlivněna těmi zvrhlíky) Tudíž se podívejte na výsledky:

SISTER SITES:
http:// glee-daily.blog.cz - nezapsáno, zůstává

ELITE AFFILIATES:
http:// best-actresses.blog.cz - nezapsáno, zůstává
http:// oned-fans.blog.cz - hiatus, zůstává
http:// icarly-source.blog.cz - nezapsáno, zůstává
http:// danielle-peazer.er.cz - nezapsáno, zůstává

btw, yes i'm LARRY TEAM, do you have problem bitch? 8)
I'm fan...

xxx
karaoketexty.cz