Can love you more than this...

Can love you more than this... - Chapter 29

17. června 2012 v 11:09 | posted by Lens
Máme tu poslední díl mé slátaniny! :D jste šťastný, že? :D já vím :D doufám, že se vám bude líbit :)) nwm kdy přidám první díl 'It's Gotta be you' možná zítra možná až v neděli ;)

Can love you more than this... - Chapter 28

11. června 2012 v 17:20 | posted by Lens
No, pomalu se nám to blíží ke konci vážení :) tohle je předposlední díl, téhle mé 'úžasné' spatlaniny :D Vlastně nemám tušení či ten prequel budu zveřejnovat :) Píšu divně, a ... :D no nic :D chci dneska přežít :D Chtěli by jste ho? :D pokud neodpovíte, já ho sem dávat nebudu ;)

Can love you more than this... - Chapter 27

10. června 2012 v 10:09 | posted by Lens

Can love you more than this... - Chapter 26

4. června 2012 v 18:19 | posted by Lens
Zdraví vás vaše polomrtvá adminka. Ano přišlo mi DVD, a že si dalo na čas. A já ho hned skoukla, takže vám píšu asi z pekla :D Ne, Lizz tam je, a čeká na mě, takže tam jdu taky :D no mám tu pro vás kapitolu :D stejně to už moc lidí nečte..:D muhaha :D mějte se zatím :))

Can love you more than this... - Chapter 25

3. června 2012 v 10:39 | posted by Lens
Máme tu další kapitolu! :) doufám, že se bude líbit :) ještě si pamatuju, jak jsem tuhle kapitolu psala :D nemohla jsem hlavně z té druhé části :D a ten den jsem byla...trošku vedle :D no, ale kdy já nejsem :DD

Can love you more than this... - Chapter 24

28. května 2012 v 13:29 | posted by Lens
Jak mi včera Brre říkala - musím mít nějak podplacený blog.cz, jinak by se mi sem těch 2 000 slov nevešlo :D joojoo :D to sem říkala ke včerejší kapitole, že je extra dlouhá, no...o tomhle nemluvit :D tahle je extra extra dlouhá :D ale zase se toho tady dozvíte hodně :D Evíí mě potom málem zabila :D nooo...:D těším se v neděli :P

Can love you more than this... - Chapter 23

27. května 2012 v 11:39 | posted by Lens
muhehe :D máte to tady :D extra dlouhý díl :D hlavně po mě nic neházejte :D doufám, že se bude líbit :)

Can love you more than this... - Chapter 22

26. května 2012 v 20:39 | posted by Lens
Takže včera jsem Verů slíbila kapitolu, a jelikož jsem dneska byla celý den pryč, přidávám jí teď :) Jsem totiž docela napřed, ale jako Lizz mi pořád posílá takové obrázky, áw!, že nemůžu pořádně psát :D Někdy si jí najdu a něco jí provedu :D bude čučet :D no a mimochodem, tohle je kapitola 15+! :D Nechtěla bych vás kazit..:D čtěte to na vlastní nebezpečí :D I když, všichni tady už jsou skoro zkažený z okolního světa :D ale kdyby se tady někdo přece jenom našel, tak kvůli němu to tu píšu :D Zítra a pozítří další! ;) hehe :D vidím to na vás, že vás to velice baví :D

Can love you more than this... - Chapter 21

21. května 2012 v 16:19 | posted by Lens
Máte tu další díl :) těším se v neděli :D teda já ne :D vy možná :D

Can love you more than this... - Chapter 20

20. května 2012 v 20:59 | posted by Lens
Sem trochu zmatená :D Takže tohle nebude kapitola 15+ :D to bude až 22, kterou tu budete mít za týden, jelikož zítra přidám další :D je to hrozný no :D ale tak čtete to..:D a já sem ráda, :D fů kvůli tomu hokeji už nestíhám psát sakra :D no nic, užijte si to, dá li se to tak říct :D

Can love you more than this... - Chapter 19

16. května 2012 v 20:59 | posted by Lens
Tidít :D Máte tady zpožděnou kapitolu :) Nebýt Verů, tak jí máte až v neděli, jelikož bych se k tomu nedokopala :D snad se bude líbit :)

Can love you more than this... - Chapter 18

13. května 2012 v 13:39 | posted by Lens
Haha.*chvilka ticha* Jsem tady s další kapitolou. Ale nejdříve bych chtěla ujasnit pár věcí ohledně povídek. Vím že přímá řeč by měla být zvlášť na řádku, jenže, to by mi rozšiřovalo počet stránek ve wordu a hrozně by se mi sekal. U téhle povídky jich mám 70, a kdybych to měla upravovat, bylo by to nanejmíň okolo 100. (a rozhodně byste ty kapitoly na blogu neměli takhle dlouhé, bylo by to o hodně kratší.) Jen, že mi to někdo říkal :) Jo a další informace, ohledně společné ffky s Eví. Nwm kdy bude další díl. Rozmýšlela jsem, že s tím seknu. Včera jsem měla hrozný večer (den byl docela v pohodě, hlavně když jsem byla s kámoškou a jen tak jsme 2 hodiny chodily po městě, kde měli zavřeno a koupily si v Lidlu mlíko - ona, já ledovou kávu, a a potom se na plný kule smáli na nádraží, kde bylo pár lidí, a asi z nás museli mít radost :D), a hrozně mě některé věci zklamaly...ví to pouze pár lidí, a nechci to říkat. Ještě teď to bolí. Tak tady máte konečně kapitolu :)

Can love you more than this... - Chapter 17

7. května 2012 v 14:59 | posted by Lens
Abyjste věděli, jak vás mám ráda, přidávám 17 kapitolu :) :D Vím jak jste šťastní :D to byla ironie :D jak jinak :D Hlavně na mě neházejte...no prostě to co máte po ruce :D doufám, že se bude líbit :)

Can love you more than this... - Chapter 16

6. května 2012 v 11:19 | posted by Lens
Já vám dám takovou divočinu :D už potom jako nemám tušení co psát :D musí v tom být nějaký zvrat, jinak bych to mohla zakončit brzo, a já chci pokračovat :D není to úplná romantika, uvědomujte si :) je v tom i drama, někdy sice až příliš, ale to je jedno :D teď jsem absolutně vyždímaná, jelikož mi nic jiného než romantika stačit nebude :D a to sem to říkala i Nikí :D Ona si to stejně nakonec udělala dle sebe :) jenže já chci v prequelu alespoň 13 kapitol :) uvidíme, takže tady je 16. Doufám že se bude líbit :D no...raději nic :D

Can love you more than this... - Chapter 15

5. května 2012 v 20:39 | posted by Lens
Já vím jak mě máte rádi :D je sobota a já sem tady s novým dílem, jelikož tuhle část povídky mám napsanou a už píšu prequel :) Snad se bude líbit, zítra tu máte další :)

Can love you more than this... - Chapter 14

30. dubna 2012 v 20:19 | posted by Lens
Nakonec jste mě překecali :D má ffka má zázračné působení na lidi :D jsou na ní závislý :D tak alespoň vidíte jak sem na tom většinou já :D ale teď mě vážně nepřekecáte už :D snad :D

Can love you more than this... - Chapter 13

30. dubna 2012 v 9:29 | posted by Lens
Takže, slíbila jsem, dodržím :) četli to zatím 2 lidé :) líbilo se jim to, takže doufám že i vám bude :) teď píšu 24 kapitolu, a ještě sem vám neřekla to překvapení :) což samohřejmě jen tak nebude :D těším se s další kapitolou v neděli ;) a na dřív mě neukecáte. :P

Can love you more than this... - Chapter 12

29. dubna 2012 v 8:19 | posted by Lens
tadadá, den se se dnem sešel a mi tu máme 12. kapitolu! píšu, píšu jak o život, a ještě nemám ani tucha, kdy to dopíšu :D víte mě se tak strašně nechce to dopsat :D tak tady je tedy ta záživnější kapitola! :) Která je věnované mé nové kamarádce a čtenářce a úžasné spisovatelce (naprosto úžasné!) Evíí!! :) četla to už dávno moje předčtenářka a dokonalá, jedna z nejlepších kamarádek Nikí, a líbilo se jí to, ale těšte se na 13, která tu bude už zítra, jelikož jsem o 10 kapitol vepředu :D doufám že sem splnila vaše očekávání! :) a bude se vám to líbit! :)

Can love you more than this... - Chapter 11

23. dubna 2012 v 16:10 | posted by Lens
Tadýdadá :D Dneska byla na praxi nuda :D Takže potřebuju zábavu :D to není výzva :D:D včera sem se nasmála až až :D to bude stačit minimálně na týden :D Ev nebo Verů ví :D Už tady nechci slyšet že žárlím! :D ikdyž já sem děsně žárlivá :D ale nedávám to znát :D ale Brre to vždycky zjistí! :D My tvé tajemství odhalíme! :D:D a dle toho pak vypadá ta ffka :D takže víte co vás čeká, a nemine, že? :D No takže užívejte si jeden z dalších nudnějších dílů a s dalším se těším v neděli :)

Can love you more than this... - Chapter 10

22. dubna 2012 v 18:29 | posted by Lens
Vím že jste se nemohli dočkat no :D tak vám to konečně přináším :D:D zítra další, jelikož tu nudu chci mít za sebou :D snad se bude líbit, ikdyž je hodně nudná :) tahle je o hodně kratší než obvykle :) Přemýšlím že bych po téhle ffce začala psát další, jelikož mě psaní naplňuje :)

Can love you more than this... - Chapter 9

16. dubna 2012 v 17:19 | posted by Lens

Takže ;) Malé překvapení :D pro některé :D Než se pustím do psaní tak vám zveřejním 9 kapitolu :) Netrhejte mi hlavu, jelikož to jedině mě se v 1 kapitole dokážou podadřit udělat 2 zásadní věci :D:D Těším se v neděli s novým dílem :D S mimochodem s tím nudným :D i hope you like it! :) btw: velice mě těší, že povídka zajímá čím dál tím více lidí! :) Ani nevíte jakou radost mi to dělá! :)

Can love you more than this... - Chapter 8

15. dubna 2012 v 11:29 | posted by Lens
Takžé :) Mám tu pro vás novou kapitolu :D Momentálně sem dopsala 12-ctou, a myslím že se ještě máte na co těšit :) No kdo ví :D třeba mě něco mega-myslného napadně :D Ale pro orientaci mohu říct - 10 a 11 kapitola jsou dvě nudné kapitoly :D jelikož tam vůbec, ale vůbec nefiguruje Harry :D ale nebudu nic říkat ;) Jsem dost dopředu, jelikož tenhle týden mi prostě vyšel :) a to už začíná sezóna :D divné :D No, řeknu jen jedno, těšte se na hodně emocí. Né zrovna příjemných, no ale uvidíte :D Příjemné čtení! :))

Can love you more than this... - Chapter 7

10. dubna 2012 v 16:59 | posted by Lens
Jak sem slííbila :D No uvidíme jestli přidám další v neděli :) Dle toho jak dopíšu 9, která je totálně :D neřeknu :D ještě byste to chtěli vědět :P Počet čtenářů se nám navyšuje, a já jsem velice ráda! :) Doufám že se vám bude kapitola líbit! :) Mimochodem, dnes je to měsíc poté co jsem založila tenhle blog! :) Jdu opět psát :) budu ráda za každý komentář! :)

Can love you more than this... - Chapter 6

8. dubna 2012 v 14:39 | posted by Lens


pamatujete si jak jsem říkala že sem napsala nejdelší kapitolu co kdy byla? :D Jo tak to jste neviděli tuhle :D jsem už v polovině 8 kapitoly :) a začíná se to rozvíjet :D heh ono se to rozvíjí i tady takže ;) tuhle kapitlu věnuju Verů a Kate :):) jelikož nemám komu jinému bych to věnovala, jelikož nikdo jiný to nečte. Přemýšlím kolik kapitol to ještě bude mít. Je to na vás, když to číst nebudete, tak já to psát taky nemusím, jen bych to ráda nějak zakončila :) mluvím o tom už ted ikdyž přidávám teprve 6 kapitolu. Přiznejte se, kdo to čte? :) 2 nebo 3 vím :) víc vás 100% nebude ;) Mě to strašně baví psát, ale je mi líto když to píšu pro tak málo lidí..:( No nic, každopádně doufám že se vám bude kapitola líbit.

Can love you more than this... - Chapter 5

1. dubna 2012 v 12:49 | posted by Lens
Tralalá :D Máme tu po týdnu další kapitolu! 5 a zatím asi nejlepší! :) už sem u 7 :) dala sem si na čas :D ale tak tenhle týden bude škola, takže to bude lepší :) už se těším na vypravování mé kámošky :D Bez komentu :D však Maťa ví :D no ke kapitole :) Je nejdelší co zatím byla zveřejněna :) má 1 535 slov :) Word mi to spočítal :D sama bych se na to vybodla :D opět doufám že se bude líbit! :) Speciálně věnováno pro Verůnku :)* asi jediného pravidelného čtenáře :):)
 
 

Reklama

I'm fan...

xxx
karaoketexty.cz