Messages by admin

It's Time....

12. listopadu 2013 v 21:48 | Lens.
large.gif (500×210)
Well, time for this is right here...
Nestíhám, nestačím. A mám takový pocit, že tomu v dalších měsících nebude jinak. Můj život nikdy nebyl tak složitý, jako právě v této době...potřebuju se soustředit na milion důležitých věcí a na blog, který vedu sama prostě nemám čas. Je to smutný, ale někdo, kdo o fan blogech nic neví, si může myslet, že je to jednoduché. Není. Miluju tenhle blog, ale to, že s ním končím neznamená, že nejsem zatvrzelá fanynka. Člověk k tomu, aby to vyjádřil nepotřebuje blog. o.O
large.gif (500×281)
Přeci jenom, kdo by tyhle ↑ hovada nemiloval? :3 Jo, vlastně, i takový mentálové se najdou O:))
Tím chci říct, že díky tomuhle blogu jsem poznala mnoho úžasných lidí. A zažila neúžasnější cestu v mém dostavadním životě. YES, já byla v HOLMES CHAPEL, bitch please! Viděla jsem prostředí, kde Harry vyrůstal, školu kam chodil, pekárnu, kde pracoval, dům, kde bydlel. A prostě tohle se nedá srovnat s ničím, co jsem zažila a myslím, že ani v budoucnu ne. Prostě tenhle blog miluju z hodně moc důvodů, ale všechno jednou musí skončit. Je čas, a právě ten čas mi to tak nehezky říká.
large.gif (500×281)
Ráda bych poděkovala Kattus, která mi tu malou chvilku pomáhala, ale ani ona bohužel nemá času nazbyt. Dále bych ráda poděkovala brre, ona je prostě úžasná osobnost ačkoliv se známe léta, myslím, že každým dnem jí mám raději a raději. <3 Nesmím zapomenout ani na Verunku, kterou prostě zbožňuju, protože tady vždycky pro mě byla. A já si takových přátelstvích nesmírně vážím, ačkoliv vím, že jich nemám moc, možná právě proto, že málo důvěřuji lidem. Dále tu mám Lentilku, která nikdy nezklame a kdykoliv si píšeme, dusím se smíchy a když se setkáme, bojím se, jestli ten den přežiju ve zdraví. :D Nesmím zapomenout ani na Catherine, a další svá užasná affiliates. <3 :))
large.gif (500×200)
A taaaaaaaak, něco na konec > http://extraordinharry.blog.cz/ < můj osobní blog, kde občas něco přidám, > http://ask.fm/HarryEStylesCZ < ASK, kam mi můžete napsat > https://twitter.com/oh_zerrie < TWITTER, kde mě Styles nefollowuje a většinou tam píšu samé shity, > https://www.goodreads.com/user/show/13435611-lena < jo, jsem strašně divná a mám svůj GOODREADS účet, pokud je někdo další divnej stejně jako já, neváhejte o.O > http://weheartit.com/OnlineLens < můžete tam vidět žůůůžo obrázky. 8) A na facebooku jsem strašně ošklivá, takže vám ho dávat nebudu. o.O
HAVE NICE DAY, MAYBE ONE DAY!
Bude se mi stýskat, ale je čas.:))) <33 I LOVE YAA, GUYS! :)))


Control - Affiliates.

12. září 2013 v 20:39 | posted by Lens
tumblr_mrd94ctlLg1st0uiwo1_500.gif (500×220)

Možná to bude divné, ale i člověk jako já, čímž myslím člověka, kterýmu začíná být všechno úplně volný, se musí začít orientovat. Uh, jo, čímž bych ráda přešla k věci.
Poslední dobou, jo, myslím tu dobu, posledních pár týdnů, haha, dobře, měsíců, jsem na blog takměř...teď to slušný slovo - dlabala. Ale i v době, kdy to asi nebude lepší, jelikož mám mnohem víc starostí, než předtím (svatý prvák, vážně, hned bych se tam vrátila), bych se ráda zorientovala v tom, jaké spřáletelené blogy, affiliates mám.
Vůbec se na mě nedívejte, protože jsem si jistá, že mě minimálně polovina z vás začíná nesnášet. Nebo už nesnáší. Nedivím se vám - proto vám dávám na výběr.
Neslibuju, že budu pravidelně obíhat - vážně sorry, ale opravdu na to nemám čas. Jsem v posledním ročníku na učilišti, takže se musím začít učit, plus - chci ještě dělat autoškolu. Jo, nedostala jsem se k ní, protože mi nevychází čas s praxí.
Dobře, teď přejdu k jádru věci - kdo vážně chce být stále mým spřáteleným blogem, zapíše se pod tento článek:

• Jméno
• Blog

Kdo se nezapíše, budu to brát jako ne. A nebudu se zlobit, protože vím, že jsem hrozná. Dokonce jsem přemýšlela o tom, to tady úplně skončit...Ale to zatím předbíhám.
Děkuji všem, za to, že si tento článek alespoň přečtou.

Weekend absence (16-18/8)

15. srpna 2013 v 21:09 | posted by Lens
large.gif (500×250)
Oukeey. :3 Vím, že je teprve čtvrtek, ale zítra se sem pravděpodobně už nedostanu, soo... Odjíždím na víkend ke kamarádce do Plzně, takže to tu bude zřít prázdnotou. Tedy, požádala jsem své lidi, jestli by mi neaktualizovali galerii, takže snad se tam něco objeví, pokud Styles nebude někde zalezlý na Malibu. (kde by zřejmě měl být) Jen jsem vás chtěla požádat o trpělivost a v neděli mě tu odpoledne máte. :3 Jelikož jsou to mé poslední prázdniny, rozhodla jsem si je užít, jelikož ty další už nebudu nijak za prázdniny pokládat, jelikož budu strašně vydeptaná z tuny věcí okolo. Ach ano, dostala jsem se do posledního ročníku, gratulace přijímám, ale musíte jě říct mé osobní agentce o.O Jistě víte, jak moc těžké je být slavná. Everyone of you. o.O Soo, klikněte na odkaz galerie a jste tam! :3 Nemyslím si, že se za víkend objeví nějaká spousta informací, alespoň doufám no...

http://harry-edward-styles.sosugary.com/gallery/index.php

HAPPY BIRTHDAY ELEANOR!

16. července 2013 v 22:09 | posted by Lens
Ještě než tento den skončí, chtěla bych zmínit ještě jednu takovou věc. Dneska slaví své 21 narozeniny, překrásná, roztomilá Eleanor Calder. Známá jako Louisova přítelkyně.
Ještě si pamatuju časy, kdy všechno bylo tak snadné. Dva roky. Fanoušci ji zbožňovali. Neříkám, že tomu teď tak není, ale díky LS si prožívá v životě peklo. Ona je jediná osoba, mimo Louisovi rodiny, která mu dokáže poskytnout útěchu. A věcem, který kolují na internetu by nikdo neměl věřit. Tyhle řeči jen ubližují. Nejen jí, ale i Louisovi.
Kdyby nebylo Eleanor Calder, nevěřím, že by One Direction byli ve stejné formě.
Vy, co všechno tohle způsobujete, byste se nad sebou měli pořádně zamyslet. Je váš život nudný, že ho potřebujete znepříjemňovat ostatním, nutno podotknout, úžasným lidem? Pokud ano, jděte hrát sudoku.
To je asi všechno, co bych chtěla říct k situaci LS.
Osobně mám Eleanor docela ráda. Dříve jsem ji měla ráda více a poslední dobou, když se podívám na jejich společné fotky, tomu znovu začínám přicházet na kloub. Ona je úžasná žena, která dělá úžasného muže šťastným. Už přes dva roky. Takové případy moc často nevidíte a když se vezme v potaz to, co se děje... Ona je neuvěřitelně silná. Za tohle si zaslouží nejen můj obdiv, ale i obdiv všech ostatních. <3
#HAPPYBIRTHDAYELEANOR #21YEARS

[btw, dnes slaví své narozeniny i Luke z 5SOS! :3 HAPPY BIRTHDAY, TOO!]

#RipCoryMonteith

14. července 2013 v 10:19 | posted by Lens

Nebyla bych člověk, kdybych o tom nenapsala. A věřte, že je mi totálně na nic zveřejňovat tuhle zprávu. Už půl hodiny bulím a to je to půl hodiny, co jsem došla na počítač. Nemám páru, jestli se přes tohle někdy přenesu. Byla jsem zapřísáhlý Gleek a pořád tak trochu jsem, ačkoliv už to dění moc nesleduji.
Monchele. Jeden ze dvou párů, které jsem měla jako ten největší vzor. Druhý byl Payzer. A teď se stane tohle. Jako by všechno, co ukazovalo lásku zmizelo a mě je z toho upřímně úplně na nic. Nevím, jestli dokážu říct něco dalšího.
Dřív než jsem objevila One Direction, byli tady jen oni. A on. Byli to lidé, co ve mě dokázali probudit něco o čem jsem netušila, že mám. A jeden z nich, člověk s něuvěřitelným talentem a odhodláním včera zemřel.
#StayStrongGleeksFromDirectioners

GOODBYE, LOVERS!

1. července 2013 v 19:49 | posted by Lens
tumblr_mdc6j651Os1rrf5tlo5_500.gif (500×150)
Hola! :3 Soo...přišel čas, abych se s vámi na týden rozloučila. Jak jsem již říkala, zítra letím do UK a ten čas nadešel :) Upřímně? Nemůžu se dočkat všeho, co tam budeme dělat :3 Bude to můj první samostatný výlet, dá se říct, skoro na vlastní pěst, takže doufejte že se vám vrátím celá se skvělými informacemi, jelikož i pro ně tam jedeme :3
tumblr_mdc6j651Os1rrf5tlo1_500.gif (500×150)
Do Holmes Chapel - tam budeme poslední dny, nejdříve ale zamíříme do ruchu velkoměsta. Přesně tam, kde se inspirovali nejúžasnější umělci na světě. Do země tak staré a tak úžasné. A já nemůžu být více vděčná, že si můžu splnit tento sen a konečně se tam podívat a vážně doufat, že se tam za rok vrátím a začnu tak nový život. :)
tumblr_mdc6j651Os1rrf5tlo4_500.gif (500×150)
A jak to bude s blogem? Moje nejúžasnější-nejdokonalejší-prostě-moje Verunka mi slíbila, že mi bude všechny nové fotky týkající se Harryho nahrávat do GALERIE. Nemůžu jí být více vděčná, protože nebýt jí, asi bych tu poté, co se vrátím umřela a byla totálně zmatená množstvím fotek. Chtěla bych také požádat o to, abyste mě omluvily ze všech kontrol, pokud možno. I když jedu až zítra večer, tady na blogu se neobjeví žádný další článek až do příštího úterý. Pokud se chcete podívat na nové fotky, které se možná ještě objeví, i zítra, pokud tu ještě trochu dopoledne budu, čekujte galerii.

> http://harry-edward-styles.sosugary.com/gallery/index.php <

A nakonec bych vám ráda popřála skvělý start prázdnin a namísto toho, abyste seděli u počítačí vyražte někam do přírody s pěknou knížkou :)))) I LOVE YAA GUYS! :3

OFFICIAL BLOG PHOTOGALLERY!

23. dubna 2013 v 20:39 | posted by Lens
Slíbená část rekonstrukce je už z části hotová. A já vám oficiálně představuji WEBOVOU GALERII TOHOTO BLOGU, za kterou vděčím mé Brre [ani nevíš jak moc tě zbožňuju! :3], bez které bych byla lehce...Bez ní bych se nutila do něčeho, co se mi nechce. Ale to galerie napravuje, jelikož je mnohem lehčí a zabere méně času. Není tam zdaleka všechno. Ostatně skoro nic. Ale další dny se to snad napraví. Musíte mít strpení. Novinky přidávám normálně, ale ostatní fotky se tam budou pomalu dodávat :) Říkala jsem dokonce týdne, ale víte co...moc novinek a ani fotek se neobjevuje, takže jsem měla čas a skoro kompletně dodělala TMH turné fotky :) No nic. Layoutu si nevšímejte, mám v plánu udělat brzy jiný :)

http://harry-edward-styles.sosugary.com/gallery

> something like reconstruction.

20. dubna 2013 v 21:09 | posted by Lens
tumblr_mk6kecCTJ61qmduwgo3_500_large.gif (500×200)
Jsem tu proto, abych učinila menší oznámení. V blízkých hodinách bude nastaven nový layout, který bude opět mé výroby. Ale to není jediné, co bych chtěla říct. V dalších dnech nepočítejte s dodávání fotek na tento blog. Chystám něco velkého, a přidávání jich by mě jen zdržovalo od práce. Snad do konce příštího týdne bude všechno v pohodě. Chystám předělávání rozcestníků a rubrik. Bude to jiné, jelikož si potřebuji ulehčit práci. Dalo by se tím říct, že to bude taková menší rekonstrukce, až na to, že bude velká. Věřte, že je to nutné. Nikdo mi s blogem nepomáhá, proto to musím učinit. (Když nepočítám Verunku a Brre, kterým jsem neskutečně vděčná za to, co pro mě dělají) Příští rok bude všechno horší, budou se mi blížit zkoušky a přibydou mi předměty ve kterých se zaručeně zamotám a nebudu mít na blog takový čas. Ještě k tomu všemu píšu. Nechtěla bych se vzdát ani jednoho, takže na mě nemějte vysoké nároky. Jsem člověk, ne robot. (ačkoliv by to někdy bylo lepší) Včera jsem kvůli tomu měla špatnou náladu, ale naštěstí jsem se z toho vyspala. Takže ještě jednou - na blog budou dalších pár dní přibývat jen novinky, které se netýkají fotek. Děkuji za pochopení.
EDIT: Novinky se nehrnou. Proto jsem se vám rozhodla dát šanci psát pod tento článek žádosti o spřátelení :) I NEED AFFS. Bohužel nemám moc času nějaké hledat.
> Jméno
> blog/web

HARRY-EDWARD-STYLES » 1 YEAR ONLINE.

10. března 2013 v 16:39 | posted by Lens
Dnes je tomu jeden rok, co jsem se odhodlala založit tento blog. Tímto bych vám chtěla poděkovat za všechnu vaši podporu, a to, že tady nejsem pro nic za nic. Necelých 60 tisíc návštěv. Přes 1800 článků. Nepočítaně fotek v galerii.
Spousta úžasných lidí, které jsem měla možnost poznat a s některými se i setkat. A to jen díky tomuto blogu. Děkuji za zkušenosti. Prohry i výhry. Radost i smutek.
Především bych chtěla poděkovat tomu, díky kterému se držím. Tedy, všem pěti. Bez nich by můj život nebyl zajímavý. Neměla bych důvod se zdržet nad vodou v situacích, které jsou mi v životě obtížné. Jsou mi velkou inspirací, díky tomu jaký jsou a co dělají. Dělají to pro nás. Omezují své vlastní potřeby, aby uspokojily ty naše. [opět, tohle neberte nijak perverzně, jelikož tak to myšleno rozhodně není -_-] Pět kluků ze schodů, kteří si získali mé srdce.
A tímto bych chtěla poděkovat za příležitost rozšířit svou fantazii a svou slovní zásobu. Tento blog, neboli blog obecně mi za poslední rok pomohl hodně. Pomohl mi racionálně přemýšlet a nedělat ukvapené závěry.
Děkuji všem a doufejme, že to tady bude klapet nadále :]

50 000 visitors!

2. února 2013 v 23:49 | posted by Lens
50 tisíc návštěvníků na tomto blogu. Přesně dnes bylo pokořeno tohle číslo a já bych vám všem chtěla poděkovat. Je to necelý rok, co jsem založila blog a úmyslem poskytovat informace o tom, co mám nejraději. Ntušila jsem, že to bude mít takový úspěch a už vůbec ne, že tu vydržím tak dlouho. I LOVE YA, GUYS :')) Děkuji za všechno :)

YOUR CHANCE, so TELL ME ABOUT YOUR STORY!

25. ledna 2013 v 21:19 | posted by Lens
Páni, myslím, že se tenhle měsíc nějak přemáhám, možná by se mi hodila menší pauza od dobrých skutků! (JOKE, BRO. HAHAHA.)
UKAŽ MI TVŮJ PŘÍBĚH A MOŽNÁ PRÁVĚ TY SI TÍM ZASLOUŽÍŠ PROPAGACI NA MÉM BLOGU.
Jistě víte, že poslední, skoro rok, jsem tak trochu vysazená na fan fictions. Což je teď vaše výhoda, jelikož jsem se rozhodla dělat dobré skutky a některé příběhy, zvěřejnit v menu pod odkazem a ukázat je návštěvníkům mého blogu, možným budoucím potencionálním čtenářům :3
- Je mi jedno, jak je příběh napsaný, ale musí mě zaujmout dějem, nesmí být ohraný, musí mít v sobě kouset originality, jelikož ta se cení. (fajn, taky nejsem dokonalá, ale rozhodně bych nenapsala něco, co by mi nedávalo smysl.)
- Musí mě také zaujmout váš styl psaní, což znamená i z jakých pohledů, ba dokonce v jakém čase je psaný.
- Příběh může být i v cizím jazyce (nejlépe angličtina), ale to pravděpodobně nikdo z vás nepřekládá, tudíž mi můžete nějakou povídku DOPORUČIT.
- A další bod je ten, že příběh MUSÍ být psaný o jednom (nebo i více) z členů ONE DIRECTION. (i JOSH se počítá, samozřejmě:3)
- Může to být i jednodílová povídka, může to být i MATURE (15+), dokonce i BROMANCE. Uvítám jakékoliv díla s potencionálem, tudíž se nestyďte, jelikož dle sebe vím, že si nemyslíte, bůh ví jak skvěle píšete, ale ve většinech případech je opak pravdou.
Čím se dostáváme k závěru.

Kam psát?


v jakém tvaru zprávy?

• AUTOR/KA.
• Název povídky.
• ODKAZ na povídku.
• S jakým členem povídka je. (popřípadě členy)
• Nějaké důležité informace, které bych měla vědět. (MATURE, BROMANCE a podobně)
* když vás nevyberu, nezoufejte, jelikož si to zaručeně přečtu :))

ONE YEAR OF ONE THING! <3

13. ledna 2013 v 19:09 | posted by Lens
tumblr_mgkh95URej1r488rbo3_500.gif (500×230)
Dnes je to přesně rok, kdy svět spatřil hudební video k singlu ONE THING, které má za tu dobu na YT okolo 200 milionů shlédnutí, za celý rok! :) Tohle video bylo prvním videem kluků, jehož premiéru jsem vyčkávala <3 Pro připomenutí si dejte 1T maraton a buďte happy jak tři grepy <33 :D

Happy Birthday Zayn!♥

12. ledna 2013 v 0:49 | posted by Lens
16791_395101923909990_237492341_n_large.png (500×266)

Dnes je 12 Ledna a přesně před 20-ti lety se narodil jeden z 5 nejúžasnějších kluků na téhle planetě - Zayn Malik ♥ Určitě si ještě pamatujete na jeho začátky, ostatně stejně tak, jako na začátky všech kluků, ale pro něj to bylo obzvlášť obtížné, ale on to zvládnul ♥ Vzal svou odvahu a díky té je právě tam, kde je dnes :') Je tady mnoho změn, ale oni rozhodně nemění jeho charakter, i sami holky z LM řekli, že Perrie by si nemohla přát lepšího přítele, jelikož on se k ní chová jako k princezně a přesně to by si každá z nás také přála. ♥ Přesně kvůli tomuhle a dalším věcem, kterých je strašně hodně, si uvědomte, že nemůžete soudit podle prvního pohledu, jelikož jeho image badboye není pravdivá :')) on je totiž neskutečně sladký pod povrchem, a srší vtipem, charismem a mnoho dalším :) Tímto bych mu chtěla popřát ty nejkrásnější narozeniny, jaké kdo může mít, jelikož 20 let je jen jednou :)) ♥ HAPPY BIRTHDAY ZAYN! ♥

I just need some time...

3. ledna 2013 v 14:09 | posted by Lens
tumblr_mbvoetqCuk1qhpi62o2_500.gif (500×238)
i really miss boys from the stairs...
K předešlému článku už nemám sílu se vyjadřovat. Ostatně už nemám sílu vůbec na nic. Možná se to příštím týdnem zlepší, možná taky ne. Možná až budu ve škole, tak se mé myšlenky změní a budou se soustředit na něco jiného. Ale tady teď nejde o ten článek, o tu situaci. Jde tady o mě. A já se nikdy necítila tak nízko, jako právě teď.
A blog mi v témto situaci vůbec nepomáhá. ON mi nepomáhá, ačkoliv tomu bylo v předchozím roku jinak. Člověk někdy prostě potřebuje čas. Sice nevím, jestli mi vůbec pomůže, ale zkusit se má všechno, ne?
Začalo to přesně na Nový Rok, a nebudu říkat kde, ale je mi strašně líto, že už na skypu není, tedy spíše tam nebyl včera a pochybuju, že dnes. Ostatně, píšu si dohromady se dvěma brity, tedy, ten o kom mluvím, je brit, ten druhý jen v UK bydlí asi rok, a pochází od někud jinud. Ani netušíte, jak moc je skvělé si psát s někým, kdo vám pomůže a přitom vás ani nezná. Huh, tedy jak se to řekne ;) Ne, vážně. Ale nemám za potřebí to tady všechno říkat :) Jsem prostě depresivní, ach straňte se mě :D zkazím vám všem náladu a nic mi z toho nepomůže!:D Ale, jak na nový rok, tak po celý rok, ne? :)
Ale oni jsou úplně jiní, než kluci tady. Jo i s klukem se dá povídat o klucích, jaký kreténi to jsou, tedy alespoň s brity :) Dává vám to pocit, že žijete v úplně jiném světě a je mi úplně jedno co dělám, jestli jím, nebo ne, jen tuším, že tenhle rok bude jiný. Hlavně pro mě :)
I just need some time...
A je mi líto, že je to zrovna teď, na nový rok. Prostě jen nebudu přidávat, možná už v pondělí budu mít jiný názor na věci, ale teď to prostě nejde. Obíhat se budu snažit.
Life is change [your last kiss] nebo First Sight [zcela nová!] < komu bych chyběla, můžete napsat komentář.

#STOPHATE.

1. ledna 2013 v 15:49 | posted by Lens
Tímto článkem bych se chtěla vyjádřit k situaci, která proběhla po dnešní půlnoci v NY, kde je Harry s Taylor a kde se políbili.
Dám vám sem nějaká fakta, která se změnila za dnešní noc.
Harry ztratil více jak 13 tisíc fanoušků na twitteru a obávám se, že to ještě bude pokračovat.
Připomíná mi to tu situaci, když zpíval poprvé naživo WMYB, jeho sólo, a ztratil dech a nezazpíval to dle hodně lidí dobře.
HATERSKÉ ZPRÁVY, ano, to je přesně to, co následovalo.
A nebylo jich málo.
Harry kvůli tomu plakal, a myslím, že to nebylo jen chvilku a vy jste to mohli vidět i v prvním dokumentu.
A nikdo mu nedokázal pomoci. Byl v tom sám.
A ano, přesně v téhle situaci jsme i teď, ale tentokrát jdou zprávy i na Taylor.
Ale nejvíce na Harryho.
Ano, chápu, že se většina z vás cítí ublížena, ale tímhle nic nevyřešíte, spíš ublížíte.
Prosím, nesrovnávejte to se ZERRIE, jelikož to bylo úplně něco jiného, docela.
Tohle dle mě, když to vyprchá, tak to vyprchá zadlouho. TYHLE ZPRÁVY.
Celou dobu, po celou dobu těchto spekulací je napadáno tolik lidí, ale tahle noc přinesla největší hrůzu.
A VY si musíte uvědomit, že VY nikdy nebudete na tomhle místě, na místě takové nenávisti a nikdy kvůli tomu nebudete plakat tolik nocí.
Ale představte si, jak by bylo Vám, kdyby vás někdo odsuzoval jen kvůli nějakému románku, který stejně zanedlouho skončí.
Špatně, cítily by jste se jako nicky, a nikdo by vám nedokázal pomoci, byli by jste v tom sami.
Sami v pocitech viny, která by vás každou minutu potápěla.
Potápěla vaše sebevědomí a už by jste se báli každého kroku, udělat krok vpřed, aniž by vás někdo nesoudil.
Žijte tak, aby jste sami nedělali chyby a pak někoho suďte. Ne, ale to nejde, jelikož každý má chyby, a on je středem pozornosti všechen těch chyb, za to vy ne.
On si všechno odnese, za to vy dostanete nanejvíš vynadat od maminky nebo od vedoucího v práci
Přinejhorším vás vyhodí, ale to je nic proti tomuhle pocitu, pocitu, že proti vám je celý svět.
Takže vás prosím, nekažte dále nový rok někomu, kdo jen chce cítit lásku, ten pocit, který stejně za čas vyprchá, a nenadávejte mu.
Ano, uznávám, lhal nám všem, ale ani to není důvodem, proč dělat tohle.
Jsem oficiálně znechucena lidma, kteří tohle dělají, jelikož tohle nejsou pravý fanoušci.
Alespoň po tomhle už ne.
Legrace je jedna věc, ale tohle je už něco jiného.
Něco co bolí.
A nejen jeho, ale i všechny okolo, kteří v něj vkládají naděje, kteří by za něj položily život.
Bolí to DIRECTIONERS.
Bolí je to z toho důvodu, že si představí, jak moc ho to musí bolet.
JE NOVÝ ROK, a já opravdu nerada píšu úplně první článek o něčem, co mě bolí.
Je NOVÝ ROK, takže vás prosím, přestaňte.
ANO, TAKY VÁM JE DO PLÁČE? MĚ NENÍ, JÁ PLÁČU.
OPRAVDU DOKONALÝ ZPŮSOB JAK ZKAZIT NOVÝ ROK.
MŮŽETE NA SEBE BÝT PYŠNÝ.

PODÍVEJTE SE NA TOHLE, A STYĎTE SE.

HAPPY NEW YEAR 2013! <3

31. prosince 2012 v 21:09 | posted by Lens
I know, I know, I never be perfect, I know, I know, but I'm gonna work it...

HAPPY NEW YEAR, everyone! :)
2013.<3
Rok 2012 nám uplynul a je tady rok nový. Pro někoho to byl dobrý rok, pro někoho méně, ale každý si z něj odnesl to své. Chtěla bych tady všem popřát hodně štěstí do roku nového. Co víc si přát? :) ♥

k tomu vám sem dávám úžasné video, od jedné ČESKÉ Directionerky, která na tom musela strávit hodně času a použila na něj více než 1000 snímků <33 :)

Happy Birthday Louis!♥

24. prosince 2012 v 21:59 | posted by Lens
tumblr_mfjp9yedBI1rujt6qo6_250.gif (245×165) tumblr_mfjp9yedBI1rujt6qo1_250.gif (245×165)
Mimo toho, že jsou dnes Vánoce, se přesně před 21 lety (ale neříkejte mu to :O) narodil jedinečný, úžasný, vždy mladý, vtipný, náš, Boo Bear! :')♥ Tímto bych mu chtěla popřát vše nejlepší k narozeninám (stalkerovala jsem již včera po 12 hodině v noci, nebojte - that's me!) a tímto bych mu chtěla, alespoň prostřednictvím svého blogu poděkovat za všechno, za to, že mi kdykoliv dokáže zvednout náladu, ačkoliv bych nejraději odpálila svět, že mi dokáže vytvořit úsměv, za to, jak dokonalý je, jak se chová, jak zpívá, jeho pohledy, jeho všechno ♥ za to, že mě zachránil s dalšími čtyřmi dokonalými kluky. ♥ Za Eleanor, jelikož lepší dívku si najít nemohl ♥ :)

ZA NĚJ ♥ THANK YOU :')
btw, MERRY CHRISTMAS, EVERYONE! ♥

tumblr_mfjp9yedBI1rujt6qo3_250.gif (245×165) tumblr_mfjp9yedBI1rujt6qo8_250.gif (245×165)

Control.

13. prosince 2012 v 18:59 | posted by Lens

» Velice aktualizovaný blog se vám opět hlásí. Ano, předtím, než napíšu něco důležitého, chtěla bych vám oznámit kontrolu. Popravdě jsem docela naštvaná a může za to více věcí. Je mi jedno, kdo se zapíše, upřímně. Kdo se zapíše, zůstává, kdo ne, bezpodmínečně mažu. Ano, v téhle společnosti, jak jsem za těch pár dní zjistila se jinak dělat věci nedají. Když budu hodná, bude mi to na nic. Jak se říká, dobro se zlem odvděčí. A já už hodná nebudu.
Nechci působit hnusně, ale tohle bude za dnešek první a poslední článek.

• Jméno
• Blog

Poslední dobou pořád píšu, jelikož to mě dokáže odpoutat od reality a neuvěřitelně mi to pomáhá. Poslední dobou jsem docela vyrovnaná sama se sebou, a sama sobě si pokládám otázky, na co ten blog potřebuji. Ale i tak mě to od chuťi ho mít nevzdaluje. Nepatřila bych nikam. Nikdy jsem nikam nepatřila, až do té doby, co jsem si založila svůj první blog. Můj malý svět, do kterého mi nic neleze a nic mi náladu nekazí, ale poslední dobou je tomu malinko jinak. Můžete, doufám, čekat o víkendu nový layout, pokud se k tomu dostanu a pokud budu mít náladu. Chci si nechat jen ty, co proti mě nemají zlost, kvůli mým názorům. V životě budete muset snášet horší věci, než jsou názory ostatních lidí

SORRY.

4. prosince 2012 v 15:26 | posted by Lens
tumblr_mehz6261he1qiolaso2_500.gif (500×225)
Pauza. Je toho na mě moc a dnešek mě dorazil. Včera v noci, popravdě celou noc jsem brečela kvůli pár věcím, a už nechci. Už ne. Nezvládám to, nejsem člověk, který vydrží takový nával věcí, nesnáším to. Nesnáším sama sebe za to. Neříkám, že je konec, jen potřebuju chvilku klid. Nevyjadřovat se k ničemu. Já už na to nemám. Omlouvám se. Nikdy jsem nebyla silná, popravdě se divím, že jsem si už dávno něco vážného neudělala, miluju vás, ale pochybuju, že mi zlepšíte náladu. Mamka je v nemocnici a ještě se ani neozvaly, je nemocná a já se o ní bojím, a ke všemu ještě slet všech událostí, co se staly. Tohle opravdu nedávám.
HIATUS - možná na pár dní, možná se tu zítra ukážu. Možná se mi zlepší nálada, možná budou dobré zprávy. Možná, nikdo nic neví. Ale teď silná rozhodně nejsem. Dnes jsem dokonce kvůli všemu nebyla na praxi. Shipujte si Haylor jak chcete, ale odemne to nikdy neuslyšíte. Myslím, že jsem větší bolest než dnes ještě nezažila. Ostatně Harold je jasnej. Jako obvykle.

EDIT- 19:09 - btw, ohledně té vaší HAYLOR a včerejších fotkách tu pro vás mám pár podstatných informací:
• Harryho za ruku chytla Taylor, dejme tomu, že měli trochu oba upito (hodně, tedy) a před jejím hotelem, kde vůz zastavil, stáli fanoušci a paparazzi, takže ho chytla za ruku, jelikož - kdo by se chtěl fotit s fanoušky v opilosti? - a to, že se drží za ruku, je jen jedna jediná fotka - keep calm, lidi. mám to od správného zdroje, byli tam lidi, tzv. INSIDERS stránek na twitteru - jedna zpráva od mého důvěryhodného zdroje. [I repeat TAYLOR took Harry's hand and he pulled away 2 seconds after cause fans wanted pics! Okay? My insider was there!]
• Spekuluje se že jde jen o publicitu, a sami potvrdily, žen jsou přátelé a Harry dokonce, že ona není jeho typ, tudíž mě moc všichni neštvete, jelikož jsem už na slovo HAYLOR alergická a mé náladě to neprospívá.
Výherci GT jedou na tajné místo lodí - tušíte? Já ano, jelikož nedávno 1DHQ přidalo na TT fotku Sochy Svobody :) Výheci by měli s kluky trávit dohromady až 5 hodin.:) Kluci jsou už na cestě.

Messages #1

15. října 2012 v 20:59 | posted by Lens
Ano, jak jste si mohli všimnout, opět jsem upravovala menu a mám tu pro vás nějaké otázky a věci.
» Harry's Alphabeth jsem zrušila. Ano je to stejné jako při POTM, jelikož prostě nemám moc času to přidávat, a dohrabat se a udělat plánovaný projekt je docela nad mé síly.
» Jak to bude s ffkama? - asi jste si možná všimly, že jsem už dva týdny nepřidala žádný díl IT'S GOTTA BE YOU, důvod je prostý - čtou to možná 4 lidi, nanejvýš 5, chtěla bych to dopřidat, aby to bylo kompletní, ale při pohledu na čtenáře se mi do toho nějak nechce. Ano, to je ten důvod proč nechci své další ffky zveřejňovat. Nikoho to nezajímá. A je tady také EVERY PIECE OF YOUR HEART, neříkám, že bychom neměly nějaké díly napsané předem, ale Evulínce se do toho nějak nechce, už teď jí dokopávám k tomu, aby napsala svou část k naší další společné, kterou si můžete přečíst na 1D-FF, tudíž, nevím kdy bude, ale už bych to chtěla nějak zakončit. A teď se dostáváme k YOU FOUND ME, překládané ffce od úžasné spisovatelky BrendaMalik. Tu budu (občas budeme) překládat dále. Mohu říct, že je to jedna z nejlepších ffek, které jsem četla a jsem vážně ráda, že jsem jí našla :') a fakt, že jsem dostala povolení jí vůbec překládat, mě do toho prostě táhne :)
Nějaké dotazy?
» A jako další věc tu máme ikonky a zároveň affs obecně. Vážně se omlouvám, že teď jsem trochu víc neaktivní v obíhání, ale praxe dělá své, slibuju že tenhle týden se polepším (sliby chyby...), mám vás 13 (mimo sisters, tudíž 19), takže to snad nějak udělám :) ale příští týden to moc nečekejte. Vlastně spíš ty 3 dny. Jo, a udělala jsem nové ikonky, snad se budou líbit, mě totiž tamty už lezly na nervy :D
» jak jsem informovala v předešlém článku, mám nové twitter jméno, které můžete nalézt také v menu -> @flawless_hazz, budu ráda, když mě budete následovat, když ano, také vás budu následovat :)
btw, můžete si přečíst tohle: Close Enough To Hurt Me, to je ta naše zmiňovaná ffka :) raději ani nehádejte jakou postavu píšu já ;)

Redukce affs

21. září 2012 v 22:09 | posted by Lens
Rozhodla jsem se, že začnu být s pravidly o něco přísnější, tudíž tady máme redukci affs, pro kterou jsem se inspirovala u Verunky :D ano, inspirace se tomu říká, u vás se to nazývá možná jinak, ale já mám svůj vlastní významový slovník! :D
Jak jste si jistě všimli - je škola, a mnoho blogů, co bylo založeno v létě je neaktivních, a myslím, že budou neaktivní dlouho, nebo úplně napořád. Nechci mít v affs neaktivní stránky, když se na jejich místo mohou dostat lidé, kteří jsou an svých blogách aktivní. Z čehož vyplývá? - od dneška budu spřátelovat s blogy starými alespoň 3 měsíce, a o prázdninách spřátelovat s nově založenými blogy nebudu. Nemám čas je potom mazat, váš rozmar - jé, ta celebrita se mi líbí, teď mám volno, založím si o ní blog a 1 září - HIATUS se článkem kvůli tomu, že nebudete mít čas, protože bude škola. Takže buď si blog založíte opravdově, ne jenom z nějakého rozmaru, nebo vážně... Tyto prázdniny blog.cz ovládlo hodně nových blogů, a je to přesně to, o čem mluvím. Stránky u kterých je otazník, u nich se ještě rozhoduji, bylo by dobré se mi ozvat.


počet: 24/25?

Vy, co se tady nevidíte, už tady prostě nejste. Jednoduché, ale efektivní. Ne, nejsem hnusná, jen myslím, že ve vaší kompetenci by mělo být to, se ozvat a popřípadě omluvit, že tu nebudete, nebo že končíte. Soudila jsem také podle toho, jak často vás tady vidím... Verunka mi dokonce řekla, že jsem nebyla moc radikální :D
BTW: trochu jsem pozměnila i skupiny, takže se můžete podívat.

Happy Birthday Niall!♥

13. září 2012 v 10:19 | posted by Lens
tumblr_m69mkiXPfg1r532t9o1_r1_500.gif (500×237)
Dnes je 13 září 2012, a dnes oslavuje své 19-cté narozeniny náš naprosto úžasný-mega-dokonalý-irský člen One Direction - Niall Horan :) Tímto bych mu chtěla popřát vše nejlepší, hodně úspěchů, a hlavně ať zůstává silný!♥ jelikož přesně to, je v tomhle světě to nejdůležitější - nenechat jim, aby vás potopily :) Hodně smíchu, hodně objetích, hodně lásky, hodně úsměvů a mnoho dalšího ♥ :) STAY STRONG, WE LOVE YOU! :) btw: taky se vám zdá, že všichni veselý (hoodně) lidé se narodily v létě? :D

Happy Birthday Lux!

11. září 2012 v 18:59 | posted by Lens
tumblr_ma6xc7EfMu1rzwowpo1_500.gif (450×242)
Dnes je 11 září a mimo jiné události (NY - 2001) se tohoto dne přesně před rokem narodilo nejšťastnější dítě na světě - Lux :) Dcera Toma Atkina a Lou Teasdale, stylistky One Direction :) Tímto bych jí chtěla popřát všechno nejlepší, hodně zdraví a spoustu dalších roztomilých a úžasných úsměvů! :) WE LOVE YOU.♥ :)

Happy Birthday Liam!♥

29. srpna 2012 v 0:09 | posted by Lens
tumblr_m83m4n0C5u1qdwpozo3_500.jpg (500×200)

Dnes je 29 srpna a ten den se před 19 lety narodil náš Liam! :) Chtěla bych mu za sebe, popřát všechno nejlepší, ať rozdává radost, tak jak to dělal doteď, ať je neustále ten nejstarostlivější, nejzodpovědnější ze všech. Prostě ať mu to s Danielle vychází, ať dostává vše, co si zaslouží. Liam je jeden z mála lidí na světě, který má tak moc velké srdce, lidi okolo něho jsou šťastní, jelikož on jim tu radost dává. Všichni ho zbožnujeme, vždy pro nás bude 'tatínek' a vždy bude patřit do nebe :) ať se mu v životě jen daří!♥ Já už nevím, co mám říct, asi jen HAPPY EXTRAORDINARY 19th BIRTHDAY!♥ WE ALL LOVE YOU SO MUCH! :)*

tumblr_m83m4n0C5u1qdwpozo2_500.jpg (500×200)

Kontrola affiliates

26. srpna 2012 v 16:49 | posted by Lens
Konec prázdnin se nepřetržitě blíží (bohužel) a já nemám jinou možnost než udělat kontrolu affs. Hodně blogů jsem nabrala, a nedělám to kvůli tomu, abych zjistila, jestli sem chodí. Jasně, není mi to ukradený, ale rozhodně to chápu. Sama neobíhám tak často, jak bych chtěla, takže k tomu nemůžu nutit ostatní :) Myslím, že hodně blogů si zaslouží vyšší kategorii, a myslím, že už hodně lidí by se mohlo vrátit z prázdnin, tudíž si myslím (proč pořád říkám, že myslím?!), že má tahle kontrola šanci :) Nevím, jak dlouho tady bude, ale počítám že do soboty 1. září! (ikdyž, to pojedu pryč, na živitelku...ale celý den tam nebudu, doufám, ikdyž bratr...uhgr) KONTROLA JE POVINNÁ, omlouvám pouze vyjímky.

• Přezdívka
• adresa blogu/webu

 
 

Reklama

I'm fan...

xxx
karaoketexty.cz